Автомобіль першу чверть дороги проїхав з постійною швидкістю за половину всього часу руху. Наступну третину дороги, також рухався з постійною швидкістю, - за чверть всього часу. Залишок дороги був здоланий із швидкістю V3 = 100км/год.
- 13.05.2018 01:05
- Физика
Ответы и объяснения 1
S=S1+S2+S3
S1=S/4
S2=S/3
t1+t2+t3=t
t1=t/2
t2=t/4
S3/t3=v
**********
найти
S/t -?
S1/t1 -?
S2/t2 -?
********
решение
t=t/2+t/4+(S-S/4-S/3)/v
t/4=5S/12v
3t=5S/v
S/t=3v/5=3*100км/час/5=60км/час - средняя скорость
v1=S/4 : T/2=S/T * 1/2 = 30км/час-скорость на 1 участке
v2=S/3 : T/4=S/T * 4/3 = 80км/час-скорость на 2 участке
*************
ответ
S/t=60км/час - средняя скорость
v1=30км/час-скорость на 1 участке
v2=80км/час-скорость на 2 участке
- 14.05.2018 12:22