Тягарець, прикріплений до гумового джгута завдовжки 50 см, обертаючись у горизонтальній площині, видовжує джгут на 10 см. Визначити жорсткість джгута, якщо частота обертання становить 60 об/хв, маса тягарця дорівнює 40 г.
- 01.04.2018 20:01
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ma=mw^2*(L+x)=kx
k=mw^2*(L+x)/x=m(2*pi*f)^2*(L+x)/x=0,04*(2*pi*1)^2*(0,5+0,1)/0,1= 9,47482 H/м ~ 9,5 H/м
- 02.04.2018 20:51