Помогите задача з физики
Ескалатор піднімає людину, що стоїть на ньому за 1 хв. Якщо ж людина йде нерухомим ускалатором то на піднімання потрібно 3 хв. Скільки часу знадобиться для піднімання, якщо людина підніматиметься ескалатором що рухається вгору?
- 19.08.2017 15:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
V1 - скорость эскалатора
v2 - скорость человека
s=v1*1
s=v2*3
v1=3v2
s=(v1+v2)*t=4v2*t
3v2=4v2*t
t=0.75мин=45с
- 20.08.2017 17:31