1. Першу половину шляху автомобіль проїхав зі швидкістю 60 км/год, а 2 половина- 40км/год. Яка середня швидкість автомобіля на всьму шляху?
2. У шахту впав камінь. Людина почула звук черех 6с. після падіння. Знайти глибину шахти Vзв-332 м/с
3. Гусеничний трактор маэ швиддкысть 2 м/с. Яку швидкысть выдносно землы мають нижны ы верхны траки його гусенець?
- 26.05.2018 14:30
- Физика
Ответы и объяснения 1
1)
V(средняя) = 2*120*40/120+40 = 9600/160 = 60(км/год)
2) Не понимаю, что написано
3) Не понимаю, что написано
- 27.05.2018 12:59