Суцільне кільце виготовлене з дроту довжиною 1 метр і опором 10 Ом. Знайти на кільці ті дві точки , опір між якими дорівнює 1 Ом?
- 05.09.2018 01:09
- Физика
Ответы и объяснения 1
R+r=10
r*R/(r+R)=1
r= 1,12701665 R= 8,872983 (или наоборот)
расстояние по дуге 0,112701665 м
угол 20,2863 градусов
- 06.09.2018 13:19