Два однакових заряди взаємодіють між собою на відстані 0.1 м із силою 9,8*0.00001 Н яка величина зарядів
- 10.05.2017 21:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
Закон кулона
F=k*q*q/(r*r)
q=корень(F*r^2/k) =корень(9,8*0,00001*0,1^2/(8,98*10^9)) = 1,04E-08 Кл ~ 10 нКл
- 11.05.2017 08:37