Швидкість мотоцикла збільшилась від 30м/с до 15м/с за 30 с.з яким прискоренням рухався мотоцикл?
- 04.08.2018 06:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ускорение
a = (v-v0) /t = 15-30 / 30 = -15/ 30 = - 1/2 = - 0.5 м/с2
- 05.08.2018 21:50