Швидкість поїзда 72 км/год. скільки повних обертів за 1хв роблять колеса локомотиви, радіус яких 1,2 м?
- 08.05.2018 01:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
V = 72 км/ч =20 м/с
R = 1.2 м
частота f = (2v)/(2пR) =v/пR = 20/(3.14*1.2) = 5,3 повних обертів за 1хв
- 09.05.2018 06:27