Камінь вільно падає з висоти 100 м. Який шлях він подолає за останні 2 секунди падіння?
- 11.07.2017 10:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
S(t)=gt^2/2;
t=корень(2S/g)~ 4,51754 c
S(t-2)=g(t-2)^2/2~ 31,05623 м
L=S(t)-S(t-2) ~ 68,94377 м ~ 69 м
- 12.07.2017 01:57