для нагрівання тіла від 0градусів до 100 градусів витратили 10кДж енергії.З якого матеріалу виготовлене тіло,якщо його маса 0.2 кг?
- 27.02.2018 20:26
- Физика
Ответы и объяснения 2
Q=cm(tk-to)
c=Q/(m(tk-to)) =10000/(0.2(100-0))=500 Дж/кг*С
Подивлюсь в таблиці, це сталь
Відповідь: сталь
- 28.02.2018 00:21