Знайдіть повну механічну енергію жука відносно землі, якщо він летить на висоті 3 м, а його кінетична енергія становить 0,08 Дж. Вважайте, що маса жука дорівнює 4?
Будь ласка, дуже потрібно... Буду вдячна)
- 17.06.2017 05:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
E(пов)= Е(кін.)+Е(пот.)
Е(кін)= 0,08Дж
Е(пот)=mgh m=4(це грамитак???) тоді переводимо в кг= 0,04кг g=10H/кг h=3м
Е(пот)= 0,04*10*3=1.2Дж
Е(пов)=0,08+1,2=1,28приблизно 1.3 Дж
- 18.06.2017 01:23