ДВИГУН АВТОМОБІЛЯ ПОТУЖНІСТЮ 10 КВТ, ЗДІЙСНЮЄ РОБОТУ 1,2 МДЖ. ЗА ЯКИЙ ЧАС БУЛА ВИКОНАНА РОБОТА?
- 14.10.2017 06:51
- Физика
Ответы и объяснения 2
Р=10 КВт = 10000Вт
А=1,2МДж = 1200000Дж
Р=А/t
t=А/Р
t=1200000/10000= 120 секунд
- 16.10.2017 09:57