Знайти внутрішній опір джерела струму з ЕРС 18В. до якого підключено реостат з опором 4 Ома. якщо напруга на зажимах джерела 12В
ОТМЕЧУ ЛУЧШЕЕ РЕШЕНИЕ
- 02.04.2018 11:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
I=ε/(R+r)
ε=IR+Ir=U+Ir,
r=(ε-U)/I
I=U/R=12В/4 Ом=3А
r=(18В-12В)/3А=2 Ом
- 03.04.2018 18:08