ЛЮДИ!!!ХЕЛП МИ ПЛИЗ!!!!!!СИЖУ ПЛАЧУ ПОМОГИТЕ!!!!Слайд розміщений на відстані 10,2 см від об.єктива проекційного апарата .Фокусна відстань об.єктива 0,1м.На якій відстані від об.єктива потрібно розмістити екран,щоб отримати на ньому чітке зображення слайда?
- 16.12.2017 21:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:F-0.1 м
d-10,2 см -0,102 м
Найти:f-?
Решение:1/f=1/F-1/d
1/f=1/0,1-1/0,102=10-8=2 метра
Ответ:2 метра
- 18.12.2017 11:33