на кульку масою 50 г у напрямку її руху діє постійна сила 150 мН. Запишіть рівняння залежності швидкості руху кульки від часу, якщо її початкова швидкість становила 2 м за с
- 24.05.2017 22:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
дано:
m=50г=0,05кг
F=150мН=0,15Н
Vo=2м/с
V(t)-?
запишем общий вид уравнения зависимости скорости от времени
V=Vo+at (1)
используя второй закон Ньютона F=ma выразим а=F/m
a=0,15/0,05=3м/с2 и подставим в уравнение (1)
V=2+3t
- 26.05.2017 12:40