Тіло рухається рівноприскорено з початковою швидкістю рівною нулю. Який шлях пройде тіло за 8 секунд якщо за восьму секунду руху тіло пройшло 30 м?
- 07.06.2017 10:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
Uнульове = 0
t = 8c
tперше = 8с
Sперше = 30м
Знайти:
S-?
Розв'язання:
За умовою задачі за останню секунду тіло пройшло 30м. Тобто, його швидкість в цей момент 30 м/с. (U = 30 м/с). Знаючи початкову і кінцеву швидкість, а також час, ми можемо знайти прискорення за формулою a = (U-Uнульове)/t.
Звідси a = 30 м/с поділити на 8с = 3.75 м/с^2
Тепер, за формулою S = Uнульове*t + (a*t^2)/2 ми можемо знайти шлях.
Так як початкова швидкість = 0, то замість Uнульове*t підставляємо нуль. Формула набуває вигляду S = (a*t^2)/2
Підставляємо значення: S = (3.75 * 8^2)/2 = 240/2 = 120 м
Відповідь: 120 м
- 08.06.2017 09:01