Рівняння координат двох автомобілів, що рухаются вздовж осі ОХ, мають вигляд х = 200-25t і х = 600+10t відповідно. Швидкість руху якого автомобіля більша і в скільки разів?
- 22.11.2017 21:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
1)х = 200-25t
2)х = 600+10t
1)x=200-25t
x/-25t=200
-25(x/25t)=-25(200)
x/t=|1000|
2)x=600+10t
x/10t=600
10(x/10t)=10(600)
x/t=6000
- 24.11.2017 05:31