Скільки кілограмів льоду, взятого при температурі 0 градусів, можна розплавити, якщо надати йому 664 кДж теплоти?
- 07.04.2018 12:17
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=lm m=Q/l
l=3.30*10^5 Дж/кг питома теплота плавлення льоду
Q=664000 Дж
m=664000/3.30*10^5=2 кг
- 08.04.2018 03:49