скільки часу тривав електроліз якщо при силі струму 500А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?
- 26.10.2017 03:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=kIt
t=m/kI
k-електрохімічний еквівалент алюмінію=0.093*10^(-6)
t=1.8/(0.093*10^(-6)*500)=38709c
- 27.10.2017 21:11