У каструлю наливають вісім повних склянок холодної води при температурі 10градусів цельсія і пять повних склянок гарячої води при 80 градусів цельсия.Яка температура встановлюется в каструлі?Теплоемністю каструлі знехтуйте.
- 02.12.2017 23:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
тепло для нагревания
Q1=cm1(T-283)=c*8V*p*(T-283)
тепло для охлаждения
Q2=cm2(T-283)=c*5V*p*(353-T)
Q1=Q2
c*8V*p*(T-283) =c*5V*p*(353-T)
сократим одинаковые величины
8(T-283)=5(353-T)
8Т-2264=1765-5Т
13Т=4029
Т=309.92= 310 К
Т=310-273 =37 С
- 03.12.2017 21:47