Протягом якого проміжку часу швидкий потяг завдовжки 280 м, що їде зі швидкістю 72км/год, пройде вздовж товарного потяга завдовжки 700м, який рухається йому назустріч? Швидкість руху товарного потяга 54км/год.
- 08.05.2017 16:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
Потяги мають пройти один повз другого 700 + 280 = 980 м.
Швидкість їхнього зближення (72 + 54) / 3,6 = 35 м/с, тому для проїзду знадобиться
980 / 35 = 28 с.
- 09.05.2017 11:04