Знайдіть похідну функції*
Вариант 1
Вариант 2
Вариант 3
Вариант 4
2. Чому дорівнює кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції*
- 2
- 1
0
2
3. Чому дорівнює швидкість змінювання функції*
35
115
20
70
4. Знайдіть критичні точки функції, якщо відомо, що похідна*
3
4,5
0; 9
- 3; 3
5. Скільки критичних точок має функція*
одну
дві
жодної
безліч
6. Знайдіть максимуми функції *
- 2
16
- 16
2
7. Знайдіть проміжки спадання функції*
Вариант 1
Вариант 2
Вариант 3
Вариант 4
- 12.05.2022 14:58
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Ответ:
1)
в2
2)
(2x-x^3)`=2-2x^2 в т. x=0
2-2*0^2=2
3)
(t^3-4t^2)'=3t^2-8t
3*5^2-8*5=75-40=35
4)
x^2-9x=0
x2 - 9x = 0
В квадратном уравнении ax2 + bx + c = 0
a = 1
b = -9
c = 0
x = -b ± D2a, D = b2 - 4ac
Найдем дискриминант квадратного уравнения:
D = b2 - 4ac = (-9)2 - 4·1·0 = 81 - 0 = 81
Так как дискриминант больше нуля то, квадратное уравнение имеет два действительных корня:
x1 = -b - √D2·a = 9 - 812·1 = 9 - 92 = 02 = 0
x2 = -b + √D2·a = 9 + 812·1 = 9 + 92 = 182 = 9
5)
одну
6)
(-12x+x^3)'=-12+3x^2
3x2 - 12 = 0
В квадратном уравнении ax2 + bx + c = 0
a = 3
b = 0
c = -12
x = -b ± D2a, D = b2 - 4ac
Найдем дискриминант квадратного уравнения:
D = b2 - 4ac = 02 - 4·3·(-12) = 0 + 144 = 144
Так как дискриминант больше нуля то, квадратное уравнение имеет два действительных корня:
x1 = -b - √D2·a = 0 - 1442·3 = 0 - 126 = -126 = -2
x2 = -b + √D2·a = 0 + 1442·3 = 0 + 126 = 126 = 2
7)
y = x^2-4*x+4
1. Находим интервалы возрастания и убывания. Первая производная.
f'(x) = 2·x-4
Находим нули функции. Для этого приравниваем производную к нулю
2·x-4 = 0
Откуда:
x1 = 2
(-∞ ;2) (2; +∞) f'(x) < 0 f'(x) > 0 функция убывает функция возрастает
В окрестности точки x = 2 производная функции меняет знак с (-) на (+). Следовательно, точка x = 2 - точка минимума.
- 12.05.2022 20:03