Знайдіть значення виразу 1/5m + 1/3n , якщо m=-35, n=21
- 30.09.2020 08:26
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Ответ:
1/5*(-35)+1/3*21=-7+1/63=-6*62/63 (минус шесть целых 62/63)
- 30.09.2020 10:33