Скільки треба взяти солі , щоб приготувати 12% розчин , в якому 396 г води?
- 14.08.2018 22:00
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
100-12=88% вода
составим пропорцию
88% ------- 396г
12% ------------х г
х=396*12:88=54г соли надо взять
- 15.08.2018 05:57