Oбчисліть значення виразу cos 3x/2 cos x/2, якщо cos x=2/3
- 01.05.2018 10:55
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
=0,5*(2cos^2x-1+cosx)=0,5*(2*4/9-1+2/3)=0,5*(2/3-1/9)=1/2*5/9=5/18
- 02.05.2018 13:01