Під час підготовки до олімпіади з математики Іван розв'язав на 3 задачі менше, ніж Оксана, і у 2 рази менше ніж Сергій. При цьому Іван в Сергій разом розв'язали у 2,1 раза більше задач ніж Оксана. Яку кількість задач розв'язав кожен з учнів, готуючись до олімпіади???
- 22.05.2018 23:52
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
(a+c)/b=2.1
a+c=2.1b
b-3+(b-3)*2=2.1b
b-3+2b-6=2.1b
3b-9=2.1b
3b-2.1b=9
0.9b=9
b=9/0.9
b=10 оксана
a=10-3=7 иван
c=7*2=14 сергей
- 23.05.2018 02:11