Сума двох чисел дорівнює 200.Якщо перше число збільшити на 20%,а друге-на 40%,то їх сума дорівнюватиме 256.Знайдіьть ці чила
- 22.04.2018 02:18
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
{x=200-y ; 1.2(200-y)+1.4y=256
240-1.2y+1.4y=256
0.2y=16
y=80; x=200-80=120
Ответ: 80 и 120
- 23.04.2018 18:18
збiльшене на 20% перше число становить 1.2*х
збiльшене на 40% друге число становить 1.4*y
маємо два рівняння:
x + y = 200
1.2x + 1.4y = 256
------------------------------
x = 200 - y
1.2 * (200 - y) + 1.4y = 256
------------------------------
x = 200 - y
240 - 1.2y + 1.4y = 256
------------------------------
x = 200 - y
0.2y = 256 - 240=16
------------------------------
x = 200 - y = 200 - 80 = 120
y = 16 : 0.2 = 80
Відповідь: 120 та 80
- 24.04.2018 13:19