Перпендикуляр проведений з точки перетину діагоналей ромба до його сторони ділить її на 3 і 12 см знайти площу
- 25.09.2018 19:45
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1) Рассмотрим ΔAOD(∠О=90°):
ОН=√АН*НD=6 см
АО=√АО*АН=6√5 см
АС=2АО=12√5 см
ОD=√ОD*НD=3√5 см
ВD=2ОD=6√5 см
2) S=1/2*АС*BD=180 см^2
- 26.09.2018 16:32