Знайдiть координати точок параболи y=x^2-2x+4 у яких сума абциси та ординати дорiвнюють 4
- 22.07.2018 09:37
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
{х+у=4
{у=4-х
{х²-2х+4=4-х
{у=4-х
{х²-2х+х+4-4=0
{у=4-х
{х²-х=0
{у=4-х
{х(х-1)=0
Для того щоб добуток дорівнював нулю необхідно і достатньо, щоб хоча б один із множників дорівнював нулю
{х=0
{у=4-0=4
або
{х-1=0
{у=4-х
{х=1
{у=4-1=3
Відповідь: (0;4), (1;3)
- 23.07.2018 17:59