СРОЧНО!!!
Розв'яжіть будь ласка задачу з поясненням та рівнянням
Відстань у 700 км пасажирський потяг проходить на 4 годин швидше, ніж товарний, бо швидкість його руху більша на 20 км/год. Знайдіть швидкість руху кожного з потягів, якщо вони рухаються з постійною швидкістю без зупинок
- 17.03.2018 00:41
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Маємо рівняння:
700\(х-20) - 700\х = 4
700х-700х+14000-4х²+80х=0
х²-20х-3500=0
х=70
Швидкість пасажирського поїзда 70 км\год, швидкість товарного 50 км\год.
- 18.03.2018 19:59