Для приготування чайної суміші змішали індійський та цейлонський чай у відношенні 10:13. причому індійського чаю взяли 180г. на скільки відсотків у суміші цейлонського чаю більше , ніж індійського??
- 09.08.2018 19:18
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
то есть инд. чая = 10х, цейл. чая = 13х.
Инж. чая взяли 180 г ⇒ 180г=10х ⇒ х=180:10=18 г.
(на 1 часть приходится 10 грамм).
Тогда цейл. чаю будет 13х=13*10=130 г.
Общий вес чая - 180+130=310 г.
Процентное содержание инд. чая в смеси:
(180/310)*100%=58 и 2/31 %≈58%
Процентное содержание цейл. чая в смеси:
(130/310)*100%=41 и 29/31 %≈42%
Цейлонского чая в смеси больше, чем индийского на
- 01.01.1970 00:00