Яка з пар чисел є розв'язком рівняння х+у=9..4x-y=6
- 07.04.2018 14:50
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
х+у+4х-у=9+6
5х=15
х=3
х+у=9
3+у=9
у=9-3
у=6
(3;6)
- 08.04.2018 08:59