Знайдiть найменше i найбiльше значення функцii у=-х^2/х+3 на промiжку [-2;1]
- 23.05.2018 06:05
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
y`=2x*(x+3)+x²=2x²+6x+x²=3x+6=0
3x+6=0 |÷3
x+2-0
x=-2
y(-2)=-(-2)²/(-2-3)=-4/(-5)=0,8=ymax.
y(1)=-1²/(1+3)=-1/4=-0,25=ymin.
- 24.05.2018 15:20