Човен за течією плив 3,5 год, а проти течії - 4,2год. Відстань, яку подолав човен за течією, виявилися на 9,8 км більшою,ніж відстань, яку він подолав проти течії.Знайдіть власну швидкість човна, якщо швидкість течії дорівнює 2км/год.
- 25.09.2018 20:55
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
3,5х+7-4,2х+8,4=9,8
3,5х-4,2х=9,8-7-8,4
-0,7х=-5,6
х=-5,6/(-0,7)
х=8 км в час
- 26.09.2018 18:16