Шафа коштувала 15000 грн.Після двох послідовних знижень її ціни на одну й ту саму кількість відсотків вона стала коштувати 9600.На скільки відсоткіа щоразу знижували ціну?
- 01.06.2018 04:15
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
15000x - 15000x^2 + 15000 - 15000x= 9600
15000x^2 = 9600
x^2 = 96 / 150
x^2 = 0,64
x = 0,8
(1 - 0,8) * 100 = 20%
- 02.06.2018 07:07