Периметр прямокутника = 36 см причому одна з йогосторін на 4 см менша за іншу. Знайдіть сторони прямокутника і його площу
- 03.09.2018 13:59
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
х-4=у
х=у+4
2(у+4)+2у=36
2у+8+2у=36
4у=28
у=7
х=7+4=11
S=11•7=77
ответ: 7см; 11см; 77 см²
- 04.09.2018 00:17