Дано вибірку :3;8;6;3;6;6;9;2;8;10 занайдіть її моду і мередіану і середнє значення
- 22.03.2018 07:23
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
2)щоб знайти медіану запишемо вибірку так
2;3;3;6;6;6;8;8;9;10. медіана вибірки це те, що стоїть по середині, так як по середині стоїть два числа, то треба знайти їх середнє арифметичне. (6+6)/2=6.
3) середнє арифметичне:
(3+8+6+3+6+6+9+2+8+10)/10 =61/10=6,1
- 23.03.2018 00:23