Довжина автобусного маршрутку 10км. У годину пік маршрутне таксі зменшує кількість зупинок, унаслідок чого тривалість поїздки скорочується на 4,5 хв, а середня швидкість збільшується на 30км/год. З якою середньою швидкість (км/ год) їде маршрутка в годину пік?
- 15.03.2018 22:27
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
4,5 хв.=4,5/60=0,075 год. ⇒
10/(x-30)-10/x=0,075
10x-10x+300=0,075*(x*(x-30))
0,075x²-2,25x-300=0 D=95,0625 √D=0,75
x₁=80 x₂=-50 ∉
Відповідь: середня швидкість маршрутки в годину пік 80 км/год.
- 16.03.2018 19:15