Чому дорівнює cos (2a-п/2) якщо сos a=-0.8 ,і п/2<а<п
- 21.06.2018 12:24
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
=2*√0,36*(-0,8)=2*0,6*(-0,8)=-0,96
- 22.06.2018 11:06