Знайдіть два числа якщо їх різниця дорівнює 2, а різниця квадратів 88 . можна з розв'язанням
- 23.01.2018 00:39
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
a²-b²=(a-b)(a+b)=88⇒a+b=88/2=44⇒2+b+b=44⇒2+2b=44⇒b=(44-2)/2=42/2=21
a=21+2=23
эти числа 23 и 21
- 24.01.2018 20:50