Знайти значення x, за якого функція у=f ( x ) набуває найменшого значення, та визначте його, якщо: y= 2x квадрат +8x +5.
(Найти значение x, при котором функция у = f (x) принимает наименьшее значение, и определите его, если: y = 2x квадрат + 8x +5.)
- 11.04.2018 05:56
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
x0 = - b/2a = - 8/4 = - 2
y0 = y(-2) = 2*(-2)^2 + 8(-2) + 5 = 8 - 16 + 5 = - 3
Ответ
y min = - 3
- 12.04.2018 06:10