4;8; ... арифметикалық прогрессияның қосындысы 112-ге тең болатындай неше мүшесін алу керек ?
- 14.06.2018 23:07
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
a₁₁₂ = a₁ + 111d = 4 + 111 * 4 = 4 + 444 = 448
- 15.06.2018 06:58