Довжина прямокутника становить 130% ширини . Обчисліть площу цього прямокутника , якщо його периметр дорівнює 36,8 см.
- 27.03.2018 18:22
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
до длина составляет 130% ширины = 1,3 ширины =1,3х см
х + 1,3 х + х + 1.3 х = 36,8
4,6 х = 36,8
х = 36,8:4,6
х = 4(см) - ширина
1,3*4 = 5,2(см) - длина
S = 4 *5,2 = 20,8(cм²)
- 28.03.2018 11:55