У двох бідонах 70л молока. якщо з першого бідона перелити у другий 12,5% моллока, що є у цьому бідоні, то в обох бідонах молока буде порівну. Скільки літрів молока у кожному бідоні?
- 16.06.2018 02:23
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
у литров во 2 бидоне
тогда х+у=70
х-0,125*х =у+0.125*х
у=70-х
х-0,125*х =(70-х)+0.125*х
х+х- 0.25х- 0,125х =70
1,75 х=70
х=40 литров в 1 бидоне
у=70-40 =30 литров во 2 бидоне
- 17.06.2018 03:12