За 7 зошитів і 4 кульові ручки заплатили 18 грн 50 коп . Після того , як зошит подешевшав на 40%,а ручка на 20% , то одна ручка талант дорожает за зош на 70 коп .Якими були початкові ціни зошитах і ручки
- 27.06.2018 11:39
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
Ручка коштувала 2 грн., а зошит 1 грн. 50 коп.
- 28.06.2018 14:08
{7x+4y=18,5/*(-2)⇒-14x-8y=-37
{0,8y-0,6x=0,7⇒8y-6x=7
прибавим
-20x=-30
x=-30:(-20)
x=1,5
8y-9=7
8y=7+9
8y=16
y=16:8
y=2
Ответ тетрадь стоила 1,5грн,а ручка 2грн
- 29.06.2018 23:58