Яхта за течією річки пройшла за 8 год таку саму відстань, яку вона проходить за 10 год проти течії. Знайдіть швидкість течії річки, якщо власна швидкість яхти дорівнює 18 км/год.
- 27.06.2018 23:14
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Скорость яхты по течению = (18+х) км/час
Скорость яхты против течения = (18-х) км/час
(18+х)·8=(18-х)·10
144+8х=180-10х
18х=36
х=2
Скорость течения реки = 2 км/час .
- 28.06.2018 06:16