Відстань між містами на карті 6,4 см, знайдіть відстань між цими містами на місцевості, якщо мамштаб карти 1:2000000
- 24.03.2018 12:00
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
20 • 6,4 = 128 ( км )
Ответ 128 км
- 25.03.2018 00:30
6,4см-х
х=6,4*2000000=12800000см=128000м=128км
- 26.03.2018 00:51