Графік функції у = kх + b паралельний осі абсцис і проходить через
точку В(3; -2). Знайдіть значення K і B
- 03.01.2018 22:23
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
у = 0 * x + b
y = b
⇒ b = -2
- 04.01.2018 19:51
-2=0*3+b
b=-2
Следовательно у=-2
- 05.01.2018 06:13