Робітник за планом повинен був виготовити 250 деталей до визначеного терміну.Виготовляючи кожного дня на 5 деталей більше норми робітник вже за 1 день до кінця терміну виготовив 270 деталей.За скільки днів робітник виготовив 270 деталей?
- 22.03.2018 13:36
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
270//x+5 +1=250//x где x больше 0
270x+x(x+5)-250(x+5)=0
X^2+5x+270x-250x-1250=0
X^2+25x-1250=0
x=-50 меньше 0
x=25 производительность по плану
25+5=30 производительность сверх нормы
270/30=9 дней
Ответ 9 дней
- 23.03.2018 13:36