З двох міст відстань між якими 420 км виїхали назустріч один одному два автомобілі якщо автомобілі віришают одночасно то вони зустрінуться черз 4 години якщо перший автомобіль вирушить на 4 години 12 хвилин раніше за другу то зустріч відбудеться через 2 години після виїзду другого
- 05.04.2018 16:02
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
4(v1+v2)=420
6 1/5v1+2v2=420 решаем систему и получаем:
v1+v2=105 =>v2=105-v1
6 1/5v1+2(105-v1)=420
v1=50 км\ч
v2=55 км\ч
- 06.04.2018 20:30